Azar Uygulaması Yardım

Azar uygulaması hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Azar yardım özelliğinden istifade edebilirsiniz. Bu kapsamda merak ettiğiniz tüm hususları öğrenebilirsiniz.

Azar Şifremi Unuttum

Azar uygulamasını indirdikten sonra Facebook ya da e-posta adresinizle giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız bu durumda şifremi unuttum seçeneğini tıklayarak yeni şifre edinebilirsiniz. Bu durumda tanımlı olan e-posta adresinize yeni şifreniz gelecektir. Ardından bu şifreyi girerek hesabınıza ulaşabilirsiniz. Ancak hesabınızı açtıktan sonra şifrenizi yenilemeniz tavsiye edilmektedir.

10 Numara Kazanmak Neden Önemli?

Azar görüntülü sohbet uygulaması içerisinde 10 numara olarak adlandırılan bir beğenme sistemi bulunmaktadır. Bu sistemle arkadaşlarınızdan beğeni alabileceksiniz. Bu şekilde toplam 25 tane 10 numara toplamanız durumunda değerli taş kazanmanız söz konusu olacaktır. Böylelikle normal şartlar altında ücretli olan özellikleri hiçbir ücret ödemeden kullanma imkanı elde edebileceksiniz.

Bedava Değerli Taş Nasıl Kazanılır?

Değerli taş kazanmak için ilk yöntem para vermektir. Ancak para vermek istemiyorsanız bu durumda farklı yöntemler bulunuyor. Bu kapsamda ilk olarak 10 numara kazanmanız gereklidir. 10 numara arkadaşlarınızdan size beğeni gönderilmesidir. Bu beğenilerden toplam 25 tane toplamanız durumunda size değerli taş hediye edilecektir. Böylelikle herhangi bir para ödemenize gerek yoktur.

İkinci yöntem ise ahlaksız paylaşımlar yapan kişileri şikayet etmektir. Eğer şikâyetiniz asılsız değilse bu durumda değerli taş ikram edilecektir. Böylelikle paralı olan özellikleri de ücretsiz kullanma imkanı elde edebilirsiniz.

Gelişmiş Arama Özellikleri Nelerdir?

Azar sohbet uygulaması içerisinde istediğiniz kriterlere sahip kişileri bulabilmek için gelişmiş arama özellikleri bulunmaktadır. Bu kapsamda ilk olarak konum ayarlaması yapabilirsiniz. Böylelikle size en yakın kişileri görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır.

İkinci filtreleme yöntemi ise cinsiyet seçimidir. Bu kapsamda ister erkek isterseniz de kadın kullanıcıları görüntüleme imkanı elde edebilirsiniz. Böylelikle ilginizi çekmeyen kimseler ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır.

Azar Uygulamasını Kalıcı Olarak Silebilir Miyim?

En çok sorulan sorulardan birisi de Azar arkadaş bulma uygulamasının silinip silinemediği ile alakalıdır. Bu kapsamda hesabınızı kalıcı olarak silebileceğinizi belirtmek gerekir. Ancak hesabınızı silmeye karar verdiyseniz bu durumda karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıda hesabınızı silmeniz durumunda tüm bilgilerinizin kaybolacağı belirtilmektedir. Dolayısıyla hesabınızı sikerken bir kez daha düşünmeniz gerekecektir.

Değerli Taşlar Hesabıma Yüklenmedi

Paralı özellikleri kullanmak için değerli taş satın aldıysanız bu durumda hesabınıza en kısa süre içerisinde yüklenecektir. Ancak yüklenmemesi durumunda hesabınızdan çıkış yapmalı ve cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Böylelikle tekrar hesabınızı açtığınızda değerli taşların yüklendiğini görebileceksiniz. Eğer halen daha yüklenmediyse bu durumda da Azar yetkilileri ile görüşmeniz gereklidir. Mail yoluyla ulaşmanız durumunda size geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Hesabı ile Giriş

Eğer uğraşmak istemiyor bunun yerine Facebook hesabınızla direkt olarak giriş yapmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise yapmanız gereken Azar Facebook giriş işlemini yapmaktır. Böylelikle kolaylıkla sisteme girebilirsiniz.

Azar görüntülü sohbet uygulaması ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm hususları Azar uygulaması içerisinden öğrenebilirsiniz. Böylelikle uygulamadan maksimum fayda elde edebilmeniz de mümkün olacaktır. Ayrıca Android ve İOS cihazlar için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.